Yukarı Git

Mobil Kullanım Kılavuzu

Android telefonlar için GooglePlay’den, IOS telefonlarda ise AppStore’dan uygulama arama kısmına Webborsam yazarak çıkan uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulama ikonu aşağıdaki şekilde telefonunuzda yer alacaktır.

Webborsam Mobil Kurulumu

Uygulama açıldıktan sonra Portföyüm sekmesine tıklayarak giriş ekranına geçiş sağlamanız gerekmektedir.

Webborsam Giriş

Giriş ekranında bireysel müşteri iseniz “Bireysel”, Kurumsal hesap sahibi ya da Ortak hesap için giriş sağlayacaksanız “Kurumsal/Ortak” seçilmesi gerekmektedir.

Webborsam Giriş

Anadolubank İnternet Bankacılığına girişte kullandığınız Kullanıcı Kodunuz ve Parolanızı girdikten sonra telefonunuza gelen doğrulama kodu Şifre kısmına girilmelidir

Webborsam Giriş

Portföy kısmında hisse senedi/Viop hesabında bulunan varlıkların fiyat,tutar,ortalama maliyet, günlük kar-zarar,toplam kar-zarar ve T+1 günündeki menkul adet sayısı bilgilerini görüntüleyebilir ve alt kısımdaki Hesap Özeti’ne tıklayarak güncel bakiyeniz ile T+1 ve T+2 günündeki bakiyenizi,net varlık tutarınızı,kredili işleminiz varsa kredi limit tutarınızı izleyebilirsiniz

Portföyüm Sayfası Detay İzleme

Emirler sekmesinde hisse senedi/Viop hesabınızda bulunan tüm emirler ile türlerine göre gerçekleşmiş,bekleyen,iptal edilmiş ve zincir emirlerini detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Hisse işlemi yapmak istediğinizde yukarıda bulunan arama kısmına sembol kodu yada şirket ismi yazarak hisse senedini çıkarabilirsiniz. İşlem sayfasında fiyat kısmından kademelere göre fiyat seçimini yapabilir, adet ve emir tipi-süresi seçilerek Al/Sat botunları yardımıyla işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı ekran üzerinde açığa satış opsiyonu ile hisse senedinde açığa satış işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Viop işlemi yapmak istediğinizde yukarıda bulunan arama kısmında bulunan piyasa ve Dayanak filtrelerine göre kolayca sözleşme seçimini yapabilirsiniz. İşlem sayfasında fiyat kısmından kademelere göre fiyat seçimini yapabilir, adet ve emir tipi,fiyat tipi-süresi seçilerek Al/Sat botunları yardımıyla işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Viop hesabınızda para yatırma ve çekme işlemlerini bu sayfa üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Mevcut bakiye ile çekilebilir teminatınızı görüntüleyerek yatıracağınız yada çekebileceğiniz tutarı rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Sayfanın alt kısmında bulunan Teminat Geçmişi aracılığı ile iki tarih arasında gerçekleştirmiş olduğunuz tüm yatırım ve çekim işlemleri detaylarını görebilirsiniz.

Webborsam Giriş
Webborsam Giriş

Hisse Senedi hesabınızdan cari hesabınıza yada cari hesabınızdan yatırım/hisse senedi hesabınıza para yatırmak istediğinizde bu kanal vasıtasıyla telefonunuza gelen sms kodunu girerek hesap eklerinize ulaşır ve ekler arasında para hareketlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Uygulama ayarlarını bu kısımdan değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın açık kalma süresini belirleyebilir,arka plana uygulamayı attığınızda otomatik olarak oturum sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı işlem yapmak istediğinizde Al/Sat onayı kısmını kapalı yapabilirsiniz.

Hisse senedi ve Viop işlemleriniz için standart fiyat görüntüleme,emir geçerlilik ve adet kısımlarını belirleyerek hızlı işlem yapabilirsiniz

Webborsam Giriş

Uygulamaya ait ikonlara uygulama ansayfasından yada yana açılan pencere üzerinden geçiş yapabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Piyasalar sayfası üzerinden türlerine göre hisse senetlerini, açık olan vadeli işlemler ve opsiyonları görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak dünya piyasalarıyla ilgili diğer verileri de işlemlerinizde yardımcı olması için kullanabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Farklı kategorilerde yer alan birçok farklı enstrümandan aradığınızı isterseniz arama butonunu kullanarak hızlıca bulabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Farklı kategorilerde yer alan enstrümanların filtreleme yoluyla son fiyatını,değişim miktarını ve yüzdesini, güniçi en düşük ve en yüksek gördüğü fiyat seviyelerini ve önceki gün kapanış fiyatını görebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Herhangi bir enstrümanın üzerine tıkladığınızda canlı, gecikmeli ve temel verilerini izlemenin dışında ikonuna tıklayarak büyük ekran şeklinde görebilir, periyot seçimi yapabilir ve teknik analiz araçlarıyla grafik üzerinden alım satım noktasında destek alabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Sayfanın üst kısmında bulunan + butonu ile ilgili enstrümanın Favori listenizin yer aldığı Sayfam kısmına eklenmesini sağlayarak ilgili ürüne daha kolay erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Sayfanın üst kısmında yer alan alarm butonu ile ilgili enstrümana fiyat alarmı ekleyebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Sayfam sekmesinin görüntüsü piyasalar sekmesiyle benzer olup burada favori ürünler listesinizi izleyip kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Sayfamın üstünde yer alan alarm ikonu ile istediğiniz bir enstrümana fiyat alarmı ekleyebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Sayfamın üstünde yer alan ile sayfamdaki enstrümanları silebilir,yerlerini değiştirebilir ve Ekle butonu ile farklı enstrümanlar ekleyebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Alarmlar sekmesinde hangi enstrümanlara hangi fiyat seviyesi için alarm koyduğunuzu görebilir, arzu ederseniz bu kısımdan çıkış butonuna tıklayarak alarmı kaldırabilir, ekle butonuna tıklayarak farklı enstrümanlara fiyat alarmı ekleyebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Foreks ve KAP haberleri dışında Anadolu Yatırım Araştırma Birimi tarafından günlük yayınlanan araştırma raporlarına ve Ekonomik Takvime bu kısımdan ulaşabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Arzu ederseniz ara butonuna tıklayarak sembol kodu yada şirket ismi yazarak sadece bununla ilgili haberlerin ekrana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Webborsam Giriş
Webborsam Giriş

Uygulamayı kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz bilgilere Sıkça Sorulanlar kısmından ulaşırken Hakkımızda bölümünden de Anadolu Yatırım hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hesap Açın ikonuna tıklayarak yönlendirileceğiniz web sayfasından gerçek hesap başvurusu yaparak müşteri temsilcilerimizin size ulaşmasını sağlayarak hesap açılış sürecinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Lisanslar kısmından mevcuttta kullandığınız lisansını görüntüleyebilir, arzu ederseniz farklı bir lisans satın alım işleminizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Webborsam Giriş

Döviz Hesaplayıcı aracını döviz kuru çevrim işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Bize Yazın bölümünden Şikayet,Öneri ve Gözlemlerinizi bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Webborsam Giriş

Web Borsam

Kullanıcı Girişi Mobil Uygulama Girişi

İnternet Şubesi

Bireysel Kurumsal
Sermaye Artırımları ve Temettü Ödemeleri
Piyasa Verileri
Araştırma Raporları Kullanıcı Girişi
Yasal Uyarılar
 • Elektronik İşlemler hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.
 • Acil ve Beklenmedik Durum Planı Bilgilendirme Formunu görmek için tıklayınız.
 • MKK "e-CAS" uygulaması yatırımcı bilgilendirme duyurusunu görmek için tıklayınız.
 • Sermaye Piyasası İşlemleri Risk Bildirim Formunu görmek için tıklayınız.
 • Yatırım Hizmetleri Faaliyetleri Genel Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Türev Araçlar Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Kaldıraçlı Alım Satım İşlemlerine İlişkin Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Paylara İlişkin Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Borçlanma Araçlarına İlişkin Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Emir İletimi İşlemlerinin Gerçekleşmesi Ve Takasının Nasıl Yapılacağı ile ilgili Form için tıklayınız.
 • Emir Gerçekleştirme Politikası Formu için tıklayınız.
 • İnternet Sitesinin Güncellenmesine İlişkin Esaslar ile ilgili Form için tıklayınız.
 • Profesyonel Müşterilerin Yararlanamayacakları Mevzuat Hükümleri ile ilgili Form için tıklayınız.
 • Kullanılan Bilgisayar Ağı Ve şifreleme Sisteminin Olası Riskleri Ve Güvenliği ile ilgili Form için tıklayınız.
 • Alınan Kişisel Verilerin Saklama ve Kullanım Koşulları için tıklayınız.