Yukarı Git

Sıkça Sorulan Sorular


WEBBORSAM

Webborsam, Hisse Senedi, VİOP verilerini, pariteleri, haberleri anlık olarak takip edebileceğiniz ve aynı zamanda Hisse Senedi, VİOP ve parite işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, dilerseniz hisse senetlerini 10 kademe, Viop sözleşmelerini 10 kademe derinlikli izleyebileceğiniz internet bazlı bir uygulamadır.

Webborsam internet bazlı bir ürün olup, uygulamaya www.webborsam.com adresi yazılarak herhangi bir bilgisayardan erişilebilir. Webborsam'a giriş internet tarayıcısı (browser) ile mümkündür. İnternet Explorer 10 ve üzeri versiyonları ile birlikte tüm internet tarayıcılar ile uyumludur.

Hayır, gerek yoktur. Herhangi bir internet tarayıcı Webborsam'ı kullanmak için yeterlidir. İnternet Explorer 10 ve üzeri versiyonları ile birlikte tüm internet tarayıcılar ile uyumludur. En iyi performans için güncel versiyonlar önerilir.

Webborsam hizmetinden yararlanabilmek için Anadolubank internet bankacılığı müşterisi olmanız yeterlidir.

Müşterimiz olmak için kimlik fotokopiniz ve adresinize kayıtlı son dönem fatura ya da adres teyit eden bir evrak ile size en yakın Anadolu Yatırım şubesine gelmeniz yeterli olacaktır.


Şubeler

Webborsam uygulaması, Anadolubank internet şubesi ile aynı güvenlik aşamalarına sahiptir. 3 aşamalı olarak kullanıcı kodu, parola ve tek kullanımlık şifre sorgulaması yapılmaktadır.

Masaüstünüze herhangi bir ek kurulum gerektirmeden, internet bağlantınızın olduğu her yerden Webborsam'a kolayca ulaşabilir ve hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi girip, piyasaları “anlık olarak” takip edebilirsiniz. Böylece, tek bir bilgisayara ya da mekana bağımlı kalmazsınız.

Webborsam ile, hisse senedi ve Viop sözleşmelerinde derinlik bilgilerini anlık olarak izleyebilir, teknik analiz yapabilir, kendinize özel sayfa yaratabilir ve Anadolu Yatırım araştırma raporlarını ve piyasa haberlerini anında izleyebilirsiniz.

Hisse ve VİOP emirlerinizi, doğrudan fiyatları izlediğiniz ekran üzerinde sağ tıklayarak girebilirsiniz. Böylece fiyat izlediğiniz ekran dışında ayrıca bir ekrana ihtiyacınız kalmaz.

Anlık Portföy ve alım satım emirlerinizin durumunu takip edebildiğiniz gibi, Anadolubank bünyesindeki hesaplarınız arasında havale işlemleri yapabilirsiniz.

Ekran başında olmadığınız anlarda da zincir emir, şartlı emir, tarihli emir gibi farklı emir seçenekleri kullanarak işlem yapmaya devam edebilirsiniz.

Dilerseniz kendinize özel bir sayfa yaratabilir, kişiselleştirdiğiniz Webborsam üzerinden teknik analiz yapabilir, uzman araştırma kadrosu görüşlerinden yararlanabilirsiniz.

  BIST, hisse senedi piyasaları tüm anlık veriler

  VİOP, vadeli işlem ve opsiyon borsası tüm anlık veriler

  BIST hisse senedi piyasası 10 kademe alış satış fiyat bilgisi

  VİOP sözleşmeleri 10 kademe alış satış fiyat bilgisi

  BIST hisse senetleri kademe analizleri ve emir iptalleri

  VİOP Sözleşmeleri kademe analizleri

  Teknik analiz

  Ekonomik takvim

  BIST şirket haberleri

  Foreks Haber Merkezi haberleri

  Anadolu Yatırım tarafından hazırlanan araştırma raporları

  Anadolubank döviz kurları

  Pariteler

  Anlık varlık (portföy)

  BIST Tahvil ve Bono piyasası 15 dakika gecikmeli verisi

Webborsam'da anlık fiyat izleyip işlem girmenizin yanı sıra, pek çok özellikle, kullanım ve işlem kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Sayfa Yaratma

Webborsam'da hazır bulunan tablolarla, BIST 30, 50, 100, Tüm hisselerini izleyebildiğiniz gibi, “+” menüsü içerisinden tablo açarak, takip ettiğiniz hisselerden oluşan tablolar ve “Sayfa Düzenle” butonu ile bu tabloların konumlarını düzenleyebileceğiniz kendinize özel sayfa yaratabilirsiniz. Yarattığınız sayfaları “Ekranlarım” menüsünden kaydedip düzenleme ve silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Hesaplar Arası Transfer

Anadolu Yatırım hesabınız ile Anadolubank bünyesinde bulunan tüm hesaplarınız arasında havale işlemlerinizi Webborsam menüsü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Piyasa Haberleri ve Anadolu Yatırım Yorum ve Haberleri

Piyasa haberlerini ve Anadolu Yatırım ve Strateji bölümlerinin tüm yorum ve haberlerini, haftalık yatırım komitesi toplantı notlarını, güne bakış, şirket haberleri ve gündemdeki önemli gelişmeleri, fiyat izleme sayfasında yer alan pencerelerden izleyebilirsiniz.

Hisseye Özel Haber İzleme

Hisse izleme ekranında, hisse üzerine sağ tıklandığında, seçilen hisse ile ilgili hem piyasa haberlerini, hem de Anadolu Yatırım Araştırma ve Strateji bölümlerinin ilgili hisse haber ve yorumlarını izleyebilirsiniz.

Ekonomik Takvim

Webborsam menüsünün içerisinde yer alan Ekonomik Takvim menüsü ile, tarih bazında, dünyada ve Türkiye'deki Ekonomik verileri, önem derecesini, beklenti ve gerçekleşmelerini izleyebilirsiniz.

Alım Satım Emir Girişi

Emirlerinizi, dilerseniz fiyat takip ettiğiniz ekranda, hissenin üzerine çift tıklayarak ya da sağ tıklayarak açılan hisse detay ya da teknik analiz bilgilerini inceledikten sonra, dilerseniz hesabınızı kontrol ederken, portföyünüzdeki senedin üzerine tıklayarak, dilerseniz ana sayfadaki “combo box” üzerinden senedi seçerek anında iletebilirsiniz.

Emir İzleme

Girmiş olduğunuz emirlerin durumunu anında kontrol edebilir, emir üzerinde sağ tıklayarak, emir düzeltme ve emir iptal etme işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Açığa Satış

Webborsam üzerinden, ilgili sözleşmelerin imzalanması durumunda, aynı gün kapatmak koşulu ile açığa satış işlemlerinizi girebilirsiniz.

Zincir Emir

Piyasaları takip edemediğiniz zamanlarda, Webborsam'daki zincir emir seçeneği ile, birbirine bağlı emirler yazabilirsiniz.

Toplu Emir

Tek tek hisse senetlerinde emir girmek yerine, hazırladığınız emirleri tek tuşla gönderebilir ya da piyasanın durumuna göre, portföyünüzdeki senetlerin hepsine “portföy boşalt” tuşuyla, taban fiyattan satış emri girebilirsiniz. Böylece, hisse senedi seçip göndermekle zaman kaybetmeden tek tuşla istediğiniz işlemi girebilirsiniz.

Teknik Analiz

Takip ettiğiniz hisse senedi için, fiyat penceresinde, hisse senedi üzerinde sağ tıklayarak teknik analiz yapabilirsiniz. Açılan yeni teknik analiz sayfasında, istediğiniz formatta, 5dk.lık, saatlik, günlük, aylık ve pek çok periyodda grafikleri görebilir, istediğiniz indikatörü kullanabilir, trend çizebilirsiniz.

VİOP'da;

Emir Giriş - Anlık Fiyat İzleme

VİOP fiyatlarını anlık olarak izleyebilir ve işlemlerinizi anlık olarak iletebilirsiniz. Emirlerinizi fiyat takip ekranı üzerinden çift tıklayarak yapabildiğiniz gibi, portföyünüzün içerisinden ya da emir izlediğiniz ekran üzerinden de sözleşme üzerine çift tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca girdiğiniz emirlerin durumunu anlık olarak kontrol edebilir, düzeltebilir, iptal edebilirsiniz.

Teminat ve Anlık Pozisyon Durumunu Takip Etme

Webborsam üzerinden teminat, risk ve pozisyon durumunuzu anlık olarak izleyebilirsiniz. Çekilebilir teminatınızı ve teminatınızın kompozisyonunu, sürdürme marjınızı, kar/zarar durumunuzu, hesabınızın risk durumunu ve kalan teminatınızı görüntüleyebilirsiniz.

Mevcut pozisyonlarınızı anlık olarak takip edebilir, pozisyon kapatma işlemlerinizi pozisyon menüsü üzerinden çift tıklayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Ekstresi Görüntüleme

Ayrıca içinde bulunulan yıla ait hesap ekstresine ulaşabilir, hesap hareketlerinizi izleyebilirsiniz.

Teminat Yatırma / Çekme

Webborsam üzerinden, Takasbank'ta bulunan teminatlarınızı talimat göndermenize gerek kalmadan, tek tuşla yatırıp çekebilirsiniz. Teminatınızı çekmek ya da yatırmak istediğinizde, hesabınızda o an için çekilebilir/yatırılabilir teminatınızı görerek, kolayca teminat çekme/yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Özeti

Günlük işlem limitinde alt ve üst sınır var mıdır?

Hisse senedi işlemlerinizde günlük işlem limiti, hesabınızın yatırım ekinde bulunan nakit tutarı ve varsa kredili işlem limitiniz toplamından oluşmaktadır. Hisse senedi işlemlerinde günlük alt limit ise 1 TL'dir. VİOP işlemlerinde günlük işlem limitiniz, hesabınızın VİOP ekinde bulunan teminat tutarı kadardır.

Webborsam üzerinden hisse ve Viop verilerini anlık ve/veya derinlikli izleyemek için ne yapmalıyım?

Webborsam üzerinden BIST, Viop ve endeks verilerini dilerseniz anlık, dilerseniz 10 kademe derinlikli olarak belirlenen ücretler dahilinde izleyebilirsiniz. Webborsam üzerinden BIST, Viop ve endeks verilerini dilerseniz anlık, dilerseniz 10 kademe derinlikli olarak belirlenen ücretler dahilinde izleyebilirsiniz. Veri izleme taleplerinizi, Webborsam uygulaması üzerinde bulunan “Profil” butonunu tıkladıktan sonra açılacak menüden “Lisanslar” adımını seçerek yapabilirsiniz. Bu alandan yeni lisans başvurusunda bulunabilir ayrıca mevcut lisanslarınızı görebilir veya iptal edebilirsiniz.

Anadolu Yatırım platformu Webborsam'a dilediğiniz zaman bağlanabilir, emrinizi girebilirsiniz. Webborsam'a bıraktığınız emirler, ilgili piyasa açık olduğu takdirde anında, kapalı olduğu takdirde ise açıldığı zaman iletilecektir.

Seanslar Seans Saatleri Açıklamalar
Açılış - Emir Toplama 09:40 – 09:55 Açılış emir toplama seans durumudur. Limit emir, piyasa emri, piyasadan limite, KİE, dengeleyici emirler girilebilir. Emir girilebilir, değiştirilebilir, iptal edilebilir. Açığa satış yapılamaz. Denge (teorik eşleşme) fiyatı, miktarı ve denge fiyatından karşılanmayan emir miktarları yayımlanır. Özel işlem bildirimi yapılamaz.
Açılış - Emirleri Eşleştirme 09:55 – 10:00 Emir toplama bölümünde toplanan emirlerinin sistem tarafından eşleştirildiği seans durumudur. Emir girilemez, iptal edilemez. Emirler üzerinde değişiklik yapılamaz. Özel işlem bildirimi yapılamaz.
Sürekli işlem 10:00 – 18:00 Emir girilebilir, değiştirilebilir, iptal edilebilir. Açığa satış girilebilir. Özel işlem bildirimi yapılabilir.
Kapanış - Emir Toplama 18:01 – 18:05 Kapanış seansında emirlerin toplandığı seans durumudur. Fiyat limitleri günlük fiyat limitlerinden farklı olarak belirlenir. Limit emir, piyasa emri, piyasadan limite, KİE, dengeleyici emirler girilebilir. Kotasyon emirleri girilebilir, değiştirilebilir, iptal edilebilir. Emir girilebilir, değiştirilebilir, iptal edilebilir. Açığa satış yapılabilir. Denge (teorik eşleşme) fiyatı, miktarı ve denge fiyatından karşılanmayan emir miktarları yayınlanır. Özel işlem bildirimi yapılamaz.
Fiyat Belirleme ve İşlem 18:05 – 18:08 Tek fiyat belirleme ve toplanmış emirlerin gerçekleştirilmesi.
Kapanış - Emirleri Eşleştirme 18:08 – 18:10 Son işlem fiyatından işlemlerin yapıldığı seans durumudur. Limit fiyatlı emirlere izin verilir (Fill and Kill ve Açığa satış emirleri dahil). Kotasyon emirleri girilebilir, değiştirilebilir, iptal edilebilir. Son işlem fiyatına eşit emirler üzerinde miktar artırma ve azaltma yapılabilir. Son işlem fiyatından farklı fiyatta bekleyen emirlerde miktar artırmaya izin verilmez, azaltmaya izin verilir.
Sözleşmeler Normal Seans Saatleri
Pay Vadeli İşlem ve Opsiyon Sözleşmeleri 09:30 - 18:10
Diğer Sözleşmeler 09:30 - 18:15

Evet. Hisse için girdiğiniz emirleri, ana emrinizin gerçekleşmesi şartına bağlayabilir, böylece yeni emir vermek için borsadaki emrinizin gerçekleşip gerçekleşmediğini takip etmek zorunda kalmazsınız. Zincir emir oluşturmak için bekleyen emirlerinizin sol tarafında bulunan zincir butonuna basmanız yeterlidir.

VİOP için ise tip seçeneğini kullanarak Şartlı emir girebilir, piyasada fiyat seviyesi istediğiniz düzeye geldiği taktirde girdiğiniz emrin aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, VİOP'ta gireceğiniz şartlı emirlerle ekran başında olmasanız dahi, pozisyonlarınıza stop-loss koyabilirsiniz.

Evet. İlgili sözleşmeyi imzalamış iseniz, BIST kuralları çerçevesinde aynı gün içerisinde kapatmak şartı ile belirli hisse senetlerinde açığa satış yapabilirsiniz.

Hisse senedi işlemlerinizde günlük işlem limiti, hesabınızın yatırım ekinde bulunan nakit tutarı, likit fon ve varsa kredili işlem limitiniz toplamından oluşmaktadır. Hisse senedi işlemlerinde günlük alt limit ise 1 TL'dir.

VİOP işlemlerinde günlük işlem limitiniz, hesabınızın VİOP ekinde bulunan teminat tutarı kadardır.

Evet. Emirlerinizi dilediğiniz kanaldan verebildiğiniz gibi, girilen kanallar için ayrı komisyon uygulamasından da yararlanabilirsiniz.

Hisse İşlemleri

Webborsam'da hisse işlemleriniz için komisyon oranları, aylık işlem hacimlerine bağlı olarak aşağıdaki şekilde kademeli olarak belirlenmiştir. Aylık işlem hacminiz belirlenen miktarları aştığında, komisyon oranınız otomatik olarak yeni skaladan hesaplanır.

Hacim (AY/TL) Komisyon Oranı
0 - 250.000 0,0015
251 - 500.000 0,0010
501 - 750.000 0,00075
751.000 - ... 0,0005

VİOP İşlemleri

Webborsam’da VİOP işlemleriniz için komisyon oranı ise sabit 0,0005 olarak belirlenmiştir.

Webborsam için her türlü teknik destek ve sorularınızla ilgili 0 850 222 55 50 numaralı telefondan 8'i tuşlayarak ya da adresinden yardım alabilirsiniz.

Webborsam üzerinden BIST, Viop ve endeks verilerini dilerseniz anlık, dilerseniz 10 kademe derinlikli olarak belirlenen ücretler dahilinde izleyebilirsiniz. Veri izleme taleplerinizi, Webborsam uygulaması üzerinde bulunan “Profil” butonunu tıkladıktan sonra açılacak menüden “Lisanslar” adımını seçerek yapabilirsiniz. Bu alandan yeni lisans başvurusunda bulunabilir ayrıca mevcut lisanslarınızı görebilir veya iptal edebilirsiniz.

WEBBORSAM MOBİL

Mobil Webborsam, Android ve IOS yazılımı ile çalışan tüm tablet ve telefonlarda Hisse Senedi, VİOP verilerini, pariteleri, haberleri anlık olarak takip edebileceğiniz ve aynı zamanda Hisse Senedi ve Viop işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır.

Android yazılımına sahip tablet ve telefonlarda android market üzerinden, IOS yazılımına sahip tablet ve telefonlarda Apple store üzerinden, Webborsam uygulamasını tablet ya da mobil telefonunuza indirebilirsiniz.

Webborsam Mobil hizmetinden yararlanabilmek için Anadolubank internet bankacılığı müşterisi olmanız yeterlidir.

Android cihazlar için en az Android 5.0 ve üzeri, Ios cihazlar için en az IOS 9.0 ve üzeri sürüm işletim sistemleri gereklidir.

Müşterimiz olmak için kimlik fotokopiniz ve adresinize kayıtlı son dönem fatura ya da adres teyit eden bir evrak ile size en yakın Anadolu Yatırım şubesine gelmeniz yeterli olacaktır.

Webborsam uygulaması, Anadolubank internet şubesi ile aynı güvenlik aşamalarına sahiptir. 3 aşamalı olarak kullanıcı kodu, parola ve tek kullanımlık şifre sorgulaması yapılmaktadır.

Webborsam ile, hisse senedi ve Viop fiyat bilgilerini anlık olarak izleyebilir, teknik analiz yapabilir, kendinize özel sayfa yaratabilir ve Anadolu Yatırım araştırma raporlarını ve piyasa haberlerini anında izleyebilirsiniz. Hisse ve Viop emirlerinizi, anlık olarak takip edebilir, iptal ve değişiklik yapabilirsiniz. Anlık Portföy ve alım satım emirlerinizin durumunu takip edebildiğiniz gibi, Anadolubank bünyesindeki hesaplarınız arasında havale işlemleri yapabilirsiniz. Ekran başında olmadığınız anlarda da zincir emir, şartlı emir, tarihli emir gibi farklı emir seçenekleri kullanarak işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz kendinize özel bir sayfa yaratabilir, kişiselleştirdiğiniz Webborsam üzerinden teknik analiz yapabilir, uzman araştırma kadrosu görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı derinlik talebi ile hem desktop hem mobil uygulama üzerinden hisse senedi ve viop derinlik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 • BIST, hisse senedi piyasaları tüm anlık veriler
 • BIST, hisse senedi 10 kademe derinlikli veri
 • VIOP anlık verileri
 • VIOP 10 kademe derinlikli veri
 • Anlık hisse senedi ve Viop portföy durumu
 • Günlük hisse senedi ve Viop işlem bilgileri ve durumu
 • Teknik analiz
 • Ekonomik takvim
 • BIST KAP haberleri (1 gün önce geçmiş olan)
 • Foreks Haber Merkezi haberleri (anlık)
 • Anadolu Yatırım tarafından hazırlanan araştırma raporlarının tamamı
 • Merkez Bankası döviz kurları
 • Pariteler
 • 15 dakika gecikmeli BIST Tahvil ve Bono piyasası, Eurobond ve Libor verileri
 • Yurt dışı piyasalar kapanış bilgileri
 • Emtia fiyatları

Webborsam'da anlık fiyat izleyip işlem girmenizin yanı sıra, pek çok özellikle, kullanım ve işlem kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Sayfa Yaratma

Webborsam Mobilde hazır bulunan BIST verileri, emtia, parite gibi tüm veriler içerisinden seçtiğiniz ve takip ettiğiniz verileri, ilgili tablolar üzerinden seçerek sayfam menüsüne ekleyebilirsiniz.

Hesaplar Arası Transfer

Anadolu Yatırım hesabınız ile Anadolubank bünyesinde bulunan tüm hesaplarınız arasında havale işlemlerinizi ilgili menüden gerçekleştirebilirsiniz.

Piyasa Haberleri ve Anadolu Yatırım Yorum ve Haberleri

Piyasa haberlerini ve Anadolu Yatırım ve Strateji bölümlerinin tüm yorum ve haberlerini, haftalık yatırım komitesi toplantı notlarını, aya bakış, güne bakış, şirket haberleri ve gündemdeki önemli gelişmeleri, haberler menüsünde yer alan "Anadolu Yatırım Haberleri" ve "Anadolu Yatırım Piyasa Yorumları" menülerinden izleyebilirsiniz.

Hisseye Özel Haber ve Detay İzleme

Piyasalar menüsü ya da oluşturduğunuz sayfam menüsü üzerinden seçtiğiniz hissenin üzerine dokunduğunuzda o hisseye ait grafik bilgileri, hisse detay bilgileri ve hisseye özel haberleri izleyebilirsiniz.

Ekonomik Takvim

Haberler menüsünün içerisinde yer alan Ekonomik Takvim menüsü ile, tarih bazında, dünyada ve Türkiye'deki Ekonomik verileri, önem derecesini, beklenti ve gerçekleşmelerini izleyebilirsiniz. Ayrıca görsel olarak açılan takvim üzerinden seçtiğiniz tarihe giderek ilgili tarihteki bilgilere de pratik biçimde ulaşabilirsiniz.

Alım Satım Emir Girişi

Hisse senedi ya da Viop emirlerinizi, Webborsam Mobil menülerinin tamamının üzerinde yer alan al-sat butonlarını kullanarak girebilirsiniz. Ayrıca portföyüm menüsü üzerinden hisse alım ve Viop alım satım menülerini kullanarak da işlem girebilirsiniz.

Emir İzleme

Girmiş olduğunuz emirlerin durumunu, portföyüm menüsü içerisinden Viop ya da Hisse Senedi "hisse günlük işlemler" başlığından anında kontrol edebilir, emir üzerinde düzeltme ve iptal işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Zincir Emir

Piyasaları takip edemediğiniz zamanlarda, Webborsam Mobil'deki zincir emir seçeneği ile, birbirine bağlı emirler yazabilirsiniz.

Alarm Kurma

Takip ettiğiniz hisse senedi, emtia, parite, endeks gibi bir veri fiyatının, belirlediğiniz fiyatın üzerine çıkması ya da düşmesi durumunda ya da haber geçmesi durumunda kurmuş olduğunuz alarm ile Webborsam Mobil sizi haberdar eder.

Hisse senedi işlemlerinizde günlük işlem limiti, hesabınızın yatırım ekinde bulunan nakit tutarı ve varsa kredili işlem limitiniz toplamından oluşmaktadır. Hisse senedi işlemlerinde günlük alt limit ise 1 TL'dir. VİOP işlemlerinde günlük işlem limitiniz, hesabınızın VİOP ekinde bulunan teminat tutarı kadardır.

Hisse İşlemleri

Webborsam Mobil'de hisse işlemleriniz için komisyon oranları, aylık işlem hacimlerine bağlı olarak aşağıdaki şekilde kademeli olarak belirlenmiştir. Aylık işlem hacminiz belirlenen miktarları aştığında, komisyon oranınız otomatik olarak yeni skaladan hesaplanır.

Hacim Komisyon Oranı
0 - 250.000 0,0015
251 - 500.000 0,0010
501 - 750.000 0,00075
751.000 - ... 0,0005

VİOP İşlemleri

Webborsam’da VİOP işlemleriniz için komisyon oranı Vadeli İşlem Sözleşmelerinde sabit 0,0005 olarak belirlenmiştir.

Webborsam Mobil için her türlü teknik destek ve sorularınızla ilgili 0 850 222 55 50 numaralı telefonlardan 8'i tuşlayarak ya da info@webborsam.com adresinden yardım alabilirsiniz.

Web Borsam

Kullanıcı Girişi Mobil Uygulama Girişi

İnternet Şubesi

Bireysel Kurumsal
Sermaye Artırımları ve Temettü Ödemeleri
Piyasa Verileri
Araştırma Raporları Kullanıcı Girişi
Yasal Uyarılar
 • Elektronik İşlemler hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.
 • Acil ve Beklenmedik Durum Planı Bilgilendirme Formunu görmek için tıklayınız.
 • MKK "e-CAS" uygulaması yatırımcı bilgilendirme duyurusunu görmek için tıklayınız.
 • Sermaye Piyasası İşlemleri Risk Bildirim Formunu görmek için tıklayınız.
 • Yatırım Hizmetleri Faaliyetleri Genel Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Türev Araçlar Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Kaldıraçlı Alım Satım İşlemlerine İlişkin Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Paylara İlişkin Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Borçlanma Araçlarına İlişkin Risk Bildirim Formu için tıklayınız.
 • Emir İletimi İşlemlerinin Gerçekleşmesi Ve Takasının Nasıl Yapılacağı ile ilgili Form için tıklayınız.
 • Emir Gerçekleştirme Politikası Formu için tıklayınız.
 • İnternet Sitesinin Güncellenmesine İlişkin Esaslar ile ilgili Form için tıklayınız.
 • Profesyonel Müşterilerin Yararlanamayacakları Mevzuat Hükümleri ile ilgili Form için tıklayınız.
 • Kullanılan Bilgisayar Ağı Ve şifreleme Sisteminin Olası Riskleri Ve Güvenliği ile ilgili Form için tıklayınız.
 • Alınan Kişisel Verilerin Saklama ve Kullanım Koşulları için tıklayınız.